Úvod  
 Něco o sobě  
 Spojeni  
 Pracoviště  
 Jak si uchovat zdravé tělo a mysl
 Průběh terapie
 Terapie a Covid
 Doporučené produkty

Něco o sobě

Každý se jednou dostane do situace, kdy potřebuje něčí pomoc. Myslíme si, že jen ten náš problém patří mezi ty nejhorší na světě a dost často nevíme, jak z toho ven.

Díky takové životní situaci jsem se začala zajímat o filosofii, psychologii, alternativní medicínu.

To mne přivedlo ke studiu různých terapeutických technik ( Mandala a Principy života, Modrá Alfa, Psychoterapeutická fakulta). Zde jsem pracovala s vědomím a podvědomím.

Časem jsem si však umědomila, že lidské tělo, mysl a jeho zdraví je mnohem komplexnější systém. Psychické problémy, často související s mezilidskými vztahy a hlavně každodenní stres často vyvolávají fyzické potíže, a naopak. Lidská mysl a fyzické tělo tvoří jeden harmonický systém. Pokud je vychýlen z rovnováhy z jakéhokoli důvodu, objevují se potíže "na tělě i na duši". Proto jsem považovala za nezbytné rozšířit své znalosti a dovednosti také na fyzickou stránku člověka.

Nejprve jsem prodělala klasický masážní výcvik na sportovní, regenerační, biodynamické, medové a další masáže. Pak jsem studovala techniky reflexologie, Reiki a Shiatsu.

Měla jsem to štěstí dostat se k mistru  Zen-touch-Shiatsu   p.Seymourovi z Kalifornie. Jeho komplexní metoda propojuje psychiku s tělem.

Nicméně mohu říci, že nejdůležitějšími učiteli terapeuta jsou sami klienti. Každý potřebuje individuální přistup, použití jiných metod a postupů, takže je potřebné celoživotní studium. Jsem ráda, že toto je poslání, kde mohu uplatnit všechny své zkušenosti, znalosti a dovednosti, kterému mohu věnovat svůj další život.